مقالات

بالابر نفربر دست دوم

بالابر نفربر دست دوم

بالابر نفربر دست دوم مورد توجه بسیاری از افرادی است که با کمبود بودجه مواجه هستند. به همین دلیل ترجیح می دهند تا به جای بالابر نفربر نو از یک بالابر نفربر دست دوم استفاده کنند.

اگر شما هم به دنبال خرید چنین بالابری هستید باید به امنیت و سلامت بالابر توجه داشته باشید.


خرید بالابر نفربر دست دوم


اگر بالابری که خریداری می کنید خیلی کهنه و کارکرده باشد، ایمنی کمی خواهد داشت. در این نوع بالابرها، توان موتور پایین است و کارایی لازم را ندارد. در این صورت باید مدام برای تعمیر آن هزینه کنید. بنابراین توصیه می شود تا برای خرید بالابر نفربر دست دوم حتما به شرکت های معتبر مراجعه نمایید. در این صورت می توانید یک بالابر نفربر دست دوم با کیفیت و موتور سالم خریداری کنید.


بالابر نفربر دست دوم


بالابر نفربر دست دوم ، بالابری است که کیفیت و کارایی بالابرهای نو را ندارد اما قابل استفاده می باشد. به همین علت با قیمت پایین تری به فروش می رسد. بالابر نفربر یک نوع ماشین است که برای حمل نفر یا بار به کار می رود. این بالابر را با نام های مختلفی مانند بالابر نفر، بالابر نفری، بالابر من لیفت و ... می شناسند. هدف از طراحی بالابرهای نفربر این است که بتوان افراد و تجهیزات آنها را در فضای باز و سرپوشیده به صورت ایمن جابه جا کرد.

بالابر نفربر


انواع بالابر نفربر


بالابر نفربر یا همان بالابر نفری انواع مختلفی دارد که از نظر ظاهر، کاربرد، امکانات، اندازه و ... با هم متفاوت هستند. در یک نوع دسته بندی، بالابرهای نفربر را به 3 دسته ی بالابر خودکششی هیدرولیک، بالابر دستی هیدرولیک و بالابر چرخ شنی هیدرولیک تقسیم می کنند. بالابرهای خودکششی به عنوان کوچکترین نوع بالابر نفربر شناخته می شوند و به کمک آنها می توان از گذرگاه های باریک عبور کرد. بالابر نفربر دستی هیدرولیک کمی بزرگتر از بالابر خودکششی است. سبک بودن بدنه و قابلیت جمع شوندگی از ویژگی های این نوع بالابر می باشد. بالابرهای نفربر هیدرولیکی چرخ شنی (بالابر خزنده کوچک) گزینه ی مناسبی برای استفاده در فضای باز هستند. پایه های جمع شونده و چرخ های زنجیری این بالابرها شرایطی را فراهم می کنند تا بالابر بتواند در سطوح ناپایداری مانند خاک، شن و گل قرار بگیرد.


بالابر خانگی نفربر دست دوم


بالابر خانگی نفربر دست دوم در صنعت ساختمان و مصالح ساختمانی کاربرد زیادی دارد. برخی از شرکت ها در زمینه فروش انواع بالابر خانگی دست دوم فعالیت می کنند. قیمت مقرون به صرفه ی بالابرهای نفربر دست دوم باعث شده است تا مورد توجه بسیاری از خریداران قرار بگیرند. از بالابرهای دست دوم در برخی از ساختمان های مسکونی و تجاری استفاده می کنند. در صورت استفاده از این بالابرها باید به سلامت و امنیت آنها توجه نمود. بالابرهای خانگی نفربر دست دوم انواع متنوعی دارند که از لحاظ ظرفیت، مدل و ویژگی های فنی با هم متفاوت هستند. اگر قصد خرید بالابر خانگی نفربر دست دوم را دارید به این نکته توجه داشته باشید که این بالابرها از نظر عملکرد و مشخصات فنی با بالابرهای نو تفاوت دارند.


بالابر ساختمانی نفربر دست دوم


بالابر ساختمانی نفربر دست دوم یکی دیگر از انواع بالابرهایی است که در صنعت ساختمان مورد استفاده قرار می گیرد. به کمک بالابرهای ساختمانی می توان راندمان و سرعت کار را افزایش داد. به همین علت پیمانکاران و فعالین حوزه ی ساختمان سازی اهمیت زیادی به آن می دهند. بالابرهای ساختمانی دست دوم از نظر قیمت مقرون به صرفه تر از مدل های نو هستند. بسیاری از افراد به دلیل کمبود بودجه و برای صرفه جویی در هزینه ها اقدام به خرید این نوع بالابر می کنند.

 


سخن پایانی


بالابر نفربر دست دوم از نظر قیمت مقرون به صرفه می باشد. به همین علت افراد زیادی اقدام به خرید آن می کنند. البته همواره باید توجه داشت که کیفیت، عملکرد و امنیت بالابر نفربر دست دوم نسبت به مدل های نو در سطح پایین تری است. با این حال اگر به هر دلیلی قصد دارید یک بالابر نفربر دست دوم خریداری کنید، حتما آن را از شرکت های معتبر تهیه نمایید و در هنگام نصب آن از متخصصین این حوزه کمک بگیرید.

1000 کاراکتر باقیمانده است


تماس با واحد فروش

تهران، اتوبان آزادگان، احمدآباد مستوفی، بلوار ابوالقاسم، خیابان صنوبر سوم، خیابان سیزده آبان، پلاک 22و24