گارانتی و خدمات پس از فروش

گارانتی
کلیه محصولات شرکت آسیابرج اززمان تحویل دارای 12 ماه شمسی گارانتی و همچنین یکسال بیمه مسئولیت مدنی تولیدکنندگان کالا در قبال مصرف کنندگان و اشخاص ثالث می باشد که به مدت ده سال قابل تمدید خواهد بود.
دقت وسرعت درامرگارانتی و خدمات پس ازفروش یکی ازمهمترین شکل دهنده های ذهنیت مشتریان درباره یک شرکت است .
گروه و واحد خدمات پس از فروش شرکت آسیا برج درکل کشورموجب گردیده است تا تعمیرات محصولات در دوره گارانتی در حداقل زمان ممکن صورت پذیرد .همچنین دوره گارانتی محصولات بالابرهای ثابت شرکت آسیا برج از زمان نصب وراه اندازی توسط پرسنل نصب کننده بالابرآغازخواهد گردید.
شرایط گارانتی شامل کلیه قطعات بالابر(بجزقطعات برقی وقطعاتی که خرابی آن ناشی ازسهل انگاری یا دستکاری غیرمسئولانه کاربراست) می گردد. ازمشتریان عزیزتقاضا میگردد، درصورت خرابی محصولات این شرکت با یکی ازدفاتر یا نمایندگی های این شرکت تماس حاصل فرمائید ومشکلات دستگاه خریداری شده را کتباً برای آنها ارسال نمایید، تا سریعاً پس از ارسال فرم درخواست وهمچنین هماهنگیهای لازم، کارشناسان باتجربه به همراه کلیه تجهیزات لازم ولوازم یدکی،درهرنقطه ایران وکشورهای همجوارحاضرگردیده وتعمیرات رابه بهترین شکل ممکن انجام خواهند داد.
خدمات پس از فروش
کلیه محصولات شرکت آسیا برج از زمان تحویل دارای 10 سال خدمات پس از فروش می باشند.کارشناسان فنی واحد خدمات پس از فروش بعنوان مشاوردر خدمت خریداران محترم می باشند . لذا کارکنان این واحد ارتقاء سطح خدمات پس از فروش را در دستور خود قرار داده اند و سعی در پیاده سازی استاندارد های موجود نمودند.
بدیهی است در صورت ایجاد خسارات یا خرابی بیش از حد و عدم امکان تعمیر بالابر در محل ، محصول به کارخانه ارسال و در بخش خدمات پس از فروش، بصورت بنیادین در قسمتهای هیدرولیک ، برق ، ریلها . و سازنده های فلزی و دیگر اجزاء تعمیر و پس از بازسازی کامل به محل استفاده ارسال می گردد.
از مشتریان عزیز تقاضا میگردد، در صورت خرابی محصولات این شرکت با یکی از دفاتر یا نمایندگی های این شرکت تماس حاصل فرمائید و مشکلات دستگاه خریداری شده را کتباً برای آنها ارسال نمائید، تا سریعاً پس از ارسال فرم درخواست و همچنین هماهنگیهای لازم ، کارشناسان باتجربه به همراه کلیه تجهیزات و لوازم یدکی ، در هر نقطه از ایران و کشورهای همجوار حاضر گردیده و تعمیرات را به بهترین شکل ممکن انجام خواهند داد .
با توجه به بهینه سازی و ارتقاء سیستم محصولات ، شرکت آسیا برج امتیاز خرید بالابرهای قدیمی و جایگزین آن با بالابرهای جدید را به خریداران محترم اعطا می نماید.این امتیاز به خریدارانی تعلق می گیرد که حداقل دو دستگاه از شرکت آسیا برج خریداری کرده باشند .

تماس با واحد فروش

تهران، اتوبان آزادگان، احمدآباد مستوفی، بلوار ابوالقاسم، خیابان صنوبر سوم، خیابان سیزده آبان، پلاک 22و24