مقالات

قیمت بالابر صنعتی

قیمت بالابر صنعتی

با کمک بالابر صنعتی می توان وسایل را در میان طبقات مختلف جابجا کرد. بالابر ها شامل انواع مختلفی هستند که از جمله آنها می‌ توان به بالابر خانگی، بالابر وینچی، بالابر صنعتی، بالابر ساختمانی، بالابر ویلچر و ... اشاره کرد.

هر کدام از این بالابرها کارایی مختلفی دارند و از آنها بیشتر برای مکان های بزرگ استفاده می شود. این بالابرها با مکانیسم مختلف تولید می شوند و نیروی به وجود آمده در این تجهیزات با در نظر گرفتن مکانیزم آنها ایجاد می شود. طراحی و راه اندازی هر بالابر با در نظر گرفتن نیاز مشتری انجام می شود. ولی به طور کلی می‌ توان گفت بالابرها شامل دو دسته بالابر ثابت و متحرک هستند.

بالابر صنعتی

از بالابر صنعتی برای محیط های صنعتی، کارخانجات و کارگاه ها استفاده می شود. در نتیجه این بالابرها به جابجایی بارهای سنگین و وسایل مختلف کمک زیادی می کنند. بالابرهای صنعتی شرایط را برای دسترسی به نقاط مرتفع و مناطقی که در ارتفاع بالا هستند، ایجاد می کنند. بالابرهای صنعتی در دو نوع متحرک و ثابت تولید می شوند.

بالابر صنعتی

انواع بالابر صنعتی هیدرولیکی

بالابرهای هیدرولیک جک مستقیم

بالابر های جک مستقیم دارای جک هیدرولیکی به صورت مستقیم هستند و بدون واسطه زیر کابین حرکتی قرار می گیرند. پس از دریافت دستور حرکت پاورپوینت این بالابر فعال شده و با استفاده از پر کردن روغن داخل جک های هیدرولیک جابجایی کابین حرکتی انجام صورت می گیرد. بالابرهای جک مستقیم نیازمند وجود چاهک برای استقرار پاورپوینت و قرار گرفتن جک هیدرولیک در زیر کابین هستند. این موضوع باعث شده تا کنده کاری و ایجاد چاه در نصب بالابر با افزایش هزینه ها همراه شود.

بالابر صنعتی هیدرولیکی

بالابرهای هیدرولیک جک غیر مستقیم

بالابر های هیدرولیک جک غیر مستقیم دارای پاورپوینت با فاصله از جک های هیدرولیک هستند و به طور کلی با فاصله از سازه بالابر قرار خواهند گرفت. در این بالابر ها با استفاده از یک شیلنگ، روغن هیدرولیک به سازه ها انتقال پیدا می کند و موجب بالا رفتن کابین خواهد شد. یکی از تفاوت‌ های عمده که میان بالابر مستقیم و غیرمستقیم وجود دارد، عدم نیاز بالابر غیر مستقیم به حفر چاه است. در نتیجه موجب صرفه جویی در هزینه و نصب راحت و بدون مشکل بالابر های غیر مستقیم می شود.

ویژگی های بالابر صنعتی

نصب بالابرهای صنعتی ثابت بر روی دیوار انجام می ‌شود و می ‌توان با کمک آنها حمل بار و یا افراد در انبارها، کارگاه ها یا محیط های مسکونی و تجاری را انجام داد. به طوری که امکان استفاده از این بالابر ها به عنوان آسانسور خانگی نیز وجود دارد. بر اساس ارتفاع و ظرفیت دستگاه بالابر های صنعتی شامل انواع مختلفی هستند. همچنین می توان آنها را تا ارتفاع ۲۱ متری سفارش داد.

ویژگی های بالابر صنعتی

ابعاد بالابر صنعتی

بر اساس کارکرد و میزان باری که بالابر می تواند تحمل کند، این نوع بالابر ها دارای ابعاد مختلفی هستند. به طور کلی بالابرهای صنعتی به شکل کفی ساخته می ‌شوند و ابعاد آن ها در مقایسه با بالابرهای معمولی بزرگتر است. با در نظر گرفتن کارکرد و سفارش مشتری، ابعاد محل نصب ابعاد بالابر صنعتی تعیین می شود.

ابعاد بالابر صنعتی

قیمت بالابر صنعتی

قیمت انواع بالابر صنعتی با در نظر گرفتن شکل، مدت زمان ساخت و ابعاد این بالابرها متفاوت خواهد بود. همچنین هزینه بالابر صنعتی با در نظر گرفتن نوسانات ارز متغیر است. در مقایسه با بالابر ثابت هزینه بالابر صنعتی متحرک بالاتر است. نوع و تجهیزاتی که برای ساخت بالابر صنعتی مورد استفاده قرار می گیرد، از دیگر مواردی است که تعیین کننده قیمت این بالابرها خواهد بود. به طوری که نوع دستگاه و قدرت آن ارتباط مستقیم با قیمت و هزینه ساخت آن دارد. نوع بالابر را می توان با در نظر گرفتن محل نصب و بودجه مورد نظر انتخاب کرد. همچنین نوع دستگاه با در نظر گرفتن کاربری که دارد تعیین می شود. انواع بالابر صنعتی با برندهای مختلف در بازار وجود دارند که می‌ توان با توجه به بودجه خود از میان آنها گزینه مناسب را انتخاب کرد. از دیگر عواملی که روی هزینه تولید بالابر صنعتی تاثیر می گذارد، می توان به وزن جابجا شونده اشاره کرد. با توجه به وزن باری که قرار است جابجا شود و تعداد نفراتی که با کمک بالابر جابجا می شوند، دستگاه مورد نظر انتخاب می شود.

قیمت بالابر صنعتی

 

1000 کاراکتر باقیمانده است


تماس با واحد فروش

تهران، اتوبان آزادگان، احمدآباد مستوفی، بلوار ابوالقاسم، خیابان صنوبر سوم، خیابان سیزده آبان، پلاک 22و24