مقالات

بالابر کارخانه

بالابر کارخانه

بالابر کارخانه ، یکی از انواع بالابر های صنعتی پرکاربرد می باشد که از آن در کارخانجات مختلف استفاده زیادی می شود. در کارخانه ها چون حجم زیادی از وسایل و کالاها وجود دارد، بنابراین به بالابرهایی نیاز دارند که کیفیت بالا داشته باشند. در میان بالابرهای کارخانه‌ ای بهترین مکانیزم را بالابرهای آکاردئونی دارد. زیرا این نوع بالابر ها از طول عمر بالایی برخوردارند.

سازه های فولادی که در آنها به کار رفته است، قدرت تحمل وزن بالا زیاد را دارند. بالابرهای آکاردئونی در ظرفیت ها و ابعاد مختلفی تولید می شوند.


بالابر کارخانه‌


با مراجعه به مراکزی که در زمینه فروش و نصب انواع بالابر صنعتی و آسانسور فعالیت می کنند، شما می توانید انواع بالابر های هیدرولیکی صنعتی و بالابر های فروشگاهی و یا عمودبر را در مدل ها و ارتفاع های مختلف با توجه به نیاز کاری خود خریداری کنید. با کمک انواع بالابر شما می‌ توانید جابجایی بار، وسایل و افراد را در میان طبقات ارتفاعات مختلف انجام دهید. بالابر ها انواع مختلفی دارند که هر کدام از آنها در مکان های مختلف و متناسب با نیاز و کاربرد آنها مورد استفاده قرار می گیرند. بالابر کارخانه ای از انواع بالابر است که امروز کاربرد زیادی پیدا کرده است. این نوع بالابر همان گونه که از نام آنها مشخص است، برای کارخانه ها و کارگاه های صنعتی ساخته می شود و با کمک آنها می توان حمل بارهای سنگین یا جابه جایی افراد را به راحتی در ارتفاعات انجام داد.

بالابر کارخانه


کاربرد بالابر کارخانه ای


در شرکت ها، کارگاه ها و مراکز صنعتی مختلف از بالابر کارخانه ای استفاده می ‌کنند. این بالابرها برای جابه‌جایی کالاها و اجناس به طبقات دیگر مورد استفاده قرار می گیرند. بنابراین با کمک آنها می توان با بیشترین سرعت کالاها را جابجا کرد. شرکت‌ های مختلفی در زمینه نصب و راه اندازی بالابر کارخانه فعالیت می ‌کنند. در این مراکز انواع بالابر و آسانسور برای کارخانه ها وجود دارد. این مجموعه ‌ها آماده سازی، طراحی، ساخت و نصب بالابر کارخانه را در کمترین زمان ممکن و با کیفیت بالا انجام می دهند. شما می توانید قبل از خرید و تهیه بالابر کارخانه و تجهیزات آن با مشاوران مجرب که در این مجموعه ها مشغول فعالیت هستند، مشورت کرده و یک محصول با کیفیت تهیه کنید. از آنجایی که مدل های مختلف و متنوعی از انواع بالابر هیدرولیکی وجود دارد، شما می توانید از میان آن ها بهترین گزینه را متناسب با نیاز خود خریداری کنید.

 کاربرد بالابر کارخانه ای


بالابر کارخانه هیدرولیک


از انواع بالابر صنعتی که کاربرد بسیار زیادی دارد، می توان بالابر کارخانه هیدرولیک را نام برد. در بیشتر کارخانه ها به دلیل بالا بودن حجم کارها، صاحبان کارخانه برای راحتی بیشتر و تسهیل در جابجایی وسایل در میان طبقات در فواصل زیاد از بالابر کارخانه ای استفاده می کنند. این نوع بالابر ها قابلیت تحمل وزن های بسیار سنگین را دارند. بالابر آکاردئونی چون از سازه هایی از جنس فولاد ساخته می شود، بنابراین بهترین گزینه برای بالابر کارخانه‌ای از نظر عملکرد خواهد بود. در مراکز صنعتی و کارگاه ها از این بالابرها استفاده زیادی می شود و با کمک آنها وسایل و کالاها با بیشترین میزان سرعت جابجا می شوند.


ویژگی بالابر کارخانه ای


دارای ریل آسانسوری
بالابر مخصوص حمل بار
نصب راحت و سریع
حرکت روان و آرام
بدون لرزش و کم صدا
ظرفیت بالا
ارتفاع جهت جابجایی تا 12 متر
سازگار با گرمای تولیدی پکیج شوفاژکار
برق مصرفی سه فاز


ساخت بالابر کارخانه


در بسیاری از مراکز ساخت، انواع بالابرهای هیدرولیکی کارخانه‌ای عرضه می شوند. این بالابرها دارای انواع متنوعی هستند. بنابراین شما می‌ توانید از میان این لیست بالابر مورد نیازتان را خریداری کرده و پس از فروش از بیمه و گارانتی بالابر نیز استفاده کنید. انواع بالابر های هیدرولیکی، بالابر صنعتی ، بالابر فروشگاهی و بالابر کارخانه‌ای مطابق با نیاز شما به صورت سفارشی نیز ساخته می شوند. تکنسین های با تجربه و حرفه ای که در مراکز ساخت بالابر کارخانه هستند، برای اندازه گیری ابعاد بالابر کارخانه‌ای به محل مورد نظر اعزام شده و بعد از بررسی و اندازه گیری های لازم طراحی و ساخت بالابر را انجام می ‌دهند. این بالابرها در کمترین زمان ممکن ساخته و آماده نصب می شوند. برای نصب بالابر کارخانه ای تکنسین‌ ها مجدداً به محل مورد نظر رفته و بالابر را در کمتر از یک روز در محل مورد نظر نصب خواهند کرد.

ساخت بالابر کارخانه


مدل های بالابر کارخانه ای


بالابر کارخانه متحرک
بالابر کارخانه هیدرولیکی
بالابر کارخانه شیشه ای
بالابر کارخانه کابین دار
بالابر کارخانه ساده


قیمت بالابر کارخانه ای


قیمت بالابر کارخانه‌ای بستگی به موارد مختلفی مثل ابعاد بالابر ، امکانات آن و جنس به کار رفته برای ساخت آن دارد. به عنوان مثال بالابر کارخانه هیدرولیک در مقایسه با دیگر بالابرهای ساده از قیمت بالاتری برخوردار است. همچنین روی قیمت بالابر کارخانه ای، هزینه دستمزد و ایاب و ذهاب برای نصب بالابر وجود دارد. شما می توانید برای نصب بالابر کارخانه‌ای از شرکت هایی که دارای متخصصین حرفه ای در زمینه ساخت و نصب انواع بالابر کارخانه ای هستند، کمک بگیرید.‌ این شرکت های تخصصی بهترین و باکیفیت ترین امکانات را در اختیار شما خواهند گذاشت.

 

1000 کاراکتر باقیمانده است


تماس با واحد فروش

تهران، اتوبان آزادگان، احمدآباد مستوفی، بلوار ابوالقاسم، خیابان صنوبر سوم، خیابان سیزده آبان، پلاک 22و24