مقالات

بالابر هیدرولیکی خانگی چیست؟

بالابر هیدرولیکی خانگی چیست؟

بالابر هیدرولیکی نوعی بالابر است که در آن از نیروی هیدرولیک استفاده می شود. این بالابر انواع مختلفی دارد. از جمله آن می توان به بالابر هیدرولیکی خانگی، فروشگاهی، انبار، نفربر، ویلچربر، صنعتی و ... اشاره نمود. بالابر هیدرولیکی از پر فروش ترین انواع بالابر در ایران می باشد.

بالابر متحرک

بالابر متحرک

بالابر متحرک به عنوان سیستم صنعتی بسیار کارآمد می تواند جابه جایی بار به صورت عمودی و کار در ارتفاع را بسیار ایمن کند. این نوع بالابر برای استفاده افراد طراحی شده و قابلیت جابجایی از نقطه ای به نقطه دیگر و بین مسافت های طولانی را دارند. از این بالابر ها می توان در

بالابر نفربر

بالابر نفربر

بالابر نفربر ، ماشینی است که برای حمل نفر یا بار و کار در ارتفاع مورد استفاده قرار می گیرد. مکانیزم عملکرد بالابرهای نفربر با جرثقیل ها، لیفتراک ها و بالا کشنده ها متفاوت می باشد. نیروی بالابری در این دستگاه ها با توجه به نوع کاربرد و نیاز مشتری طراحی می گردد. نوع مکانیزم این دستگاه ها به عوامل مختلفی مانند ظرفیت، ایمنی، محیط کاری، نوع کاربرد و قیمت تمام شده دستگاه بستگی دارد.

بالابر هیدرولیکی چیست؟

بالابر هیدرولیکی چیست؟

بالابر هیدرولیکی یکی از انواع بالابر می باشد که مکانیزم هیدرولیکی دارد. با توجه به این موضوع، دارای ضریب امنیتی بالایی بوده و یکی از پر فروش ترین انواع بالابر در دنیا می باشد. در این بالابر، از نیروی هیدرولیک استفاده می شود. بالابر هیدرولیک برای انتقال قدرت از جریان سیال پر فشار در لوله ها کاربرد دارد.

بالابر باری

بالابر باری

یکی از فعالیت هایی که انرژی و زمان زیادی از فرد می گیرد، حمل و نقل بار‌ و تجهیزات مختلف در فروشگاه‌ ها و مغازه‌ ها می باشد. به خصوص در شرایطی که فروشگاه، طبقاتی باشد که باید وسایل و یا اجناس را بین آنها جابجا نمود. امروزه استفاده از بالابرها گزینه بسیار مناسبی برای فروشگاه و مغازه می باشد

تماس با واحد فروش

تهران، اتوبان آزادگان، احمدآباد مستوفی، بلوار ابوالقاسم، خیابان صنوبر سوم، خیابان سیزده آبان، پلاک 22و24