مقالات

بهترین شرکت سازنده بالابر

بهترین شرکت سازنده بالابر

یکی از محصولات پرکاربرد که به کمک تکنولوژی روز و پیشرفت علم ساخته می شود، بالابر است. بالابرها دارای انواع مختلفی هستند و با کمک آنها بسیاری از احتیاجات رفع شده است. در این مقاله می خواهیم شما را با ویژگی های بهترین شرکت سازنده بالابر آشنا کنیم.

بالابر کارخانه

بالابر کارخانه

بالابر کارخانه ، یکی از انواع بالابر های صنعتی پرکاربرد می باشد که از آن در کارخانجات مختلف استفاده زیادی می شود. در کارخانه ها چون حجم زیادی از وسایل و کالاها وجود دارد، بنابراین به بالابرهایی نیاز دارند که کیفیت بالا داشته باشند. در میان بالابرهای کارخانه‌ ای بهترین مکانیزم را بالابرهای آکاردئونی دارد. زیرا این نوع بالابر ها از طول عمر بالایی برخوردارند.

بالابر فروشگاهی چگونه کار می کند؟

بالابر فروشگاهی چگونه کار می کند؟

بالابر فروشگاهی چگونه کار می کند؟ بالابر فروشگاهی یک نوع بالابر هیدرولیکی می باشد که برای بلند کردن و جابه جایی اشیا و انسان ها مورد استفاده قرار می گیرد. این نوع بالابر در فروشگاه ها و مغازه های زیادی به کار می رود. با کمک آن، فرایند کار و جابه جایی کالاها به راحتی و با سرعت بیشتری انجام می شود.

بالابر هیدرولیکی چگونه کار می کند؟

بالابر هیدرولیکی چگونه کار می کند؟

در بیشتر ساختمان های چند طبقه از بالابر برای جابجایی کالاها و افراد از یک طبقه به طبقه دیگر استفاده می کنند. از جمله بالابرها می توان به مدل برقی و هیدرولیک اشاره کرد. بالابرهای هیدرولیک در مقایسه با بالابرهای برقی راحت ‌تر و بی ‌صدا‌ تر هستند. بالابر برقی در ساختمان های بیش از 10 طبقه به کار می رود.

بالابر هیدرولیکی خانگی چیست؟

بالابر هیدرولیکی خانگی چیست؟

بالابر هیدرولیکی نوعی بالابر است که در آن از نیروی هیدرولیک استفاده می شود. این بالابر انواع مختلفی دارد. از جمله آن می توان به بالابر هیدرولیکی خانگی، فروشگاهی، انبار، نفربر، ویلچربر، صنعتی و ... اشاره نمود. بالابر هیدرولیکی از پر فروش ترین انواع بالابر در ایران می باشد.

بالابر متحرک

بالابر متحرک

بالابر متحرک به عنوان سیستم صنعتی بسیار کارآمد می تواند جابه جایی بار به صورت عمودی و کار در ارتفاع را بسیار ایمن کند. این نوع بالابر برای استفاده افراد طراحی شده و قابلیت جابجایی از نقطه ای به نقطه دیگر و بین مسافت های طولانی را دارند. از این بالابر ها می توان در

بالابر نفربر

بالابر نفربر

بالابر نفربر ، ماشینی است که برای حمل نفر یا بار و کار در ارتفاع مورد استفاده قرار می گیرد. مکانیزم عملکرد بالابرهای نفربر با جرثقیل ها، لیفتراک ها و بالا کشنده ها متفاوت می باشد. نیروی بالابری در این دستگاه ها با توجه به نوع کاربرد و نیاز مشتری طراحی می گردد. نوع مکانیزم این دستگاه ها به عوامل مختلفی مانند ظرفیت، ایمنی، محیط کاری، نوع کاربرد و قیمت تمام شده دستگاه بستگی دارد.

بالابر هیدرولیکی چیست؟

بالابر هیدرولیکی چیست؟

بالابر هیدرولیکی یکی از انواع بالابر می باشد که مکانیزم هیدرولیکی دارد. با توجه به این موضوع، دارای ضریب امنیتی بالایی بوده و یکی از پر فروش ترین انواع بالابر در دنیا می باشد. در این بالابر، از نیروی هیدرولیک استفاده می شود. بالابر هیدرولیک برای انتقال قدرت از جریان سیال پر فشار در لوله ها کاربرد دارد.

تماس با واحد فروش

تهران، اتوبان آزادگان، احمدآباد مستوفی، بلوار ابوالقاسم، خیابان صنوبر سوم، خیابان سیزده آبان، پلاک 22و24