بالابر فروشگاهی

بالابر فروشگاهی

فضای بسیاری از ساختمان ها به گونه ای است که شاید سازندگان و معمارهای ساختمان نتوانند دسترسی به بعضی نقاط را با ساختن قسمت خاصی میسر سازند. فروشگاه های تجاری نیز از این قاعده مستثنی نیستند. در ساختمان بعضی فروشگاه ها و سوپر مارکت ها به جهت محدود بودن فضا و یا دسترسی راحت تر از نقاط پایین به نقاط بالا و بالعکس می توان از بالابر استفاده نمود. به این نوع بالابر ها که ثابت هستند، اصطلاحا بالابر فروشگاهی گفته می شود.
اصولا بالابر های ثابت به چند مدل تقسیم می شوند : بالابر ثابت باری ، بالابر نفربر یا بالابر نفری ، بالابر فروشگاهی ، بالابر با سکوی باز ، بالابر با سکوی بسته ، صندلی بالابر طبقات و بالابر خودرو .
بالابر فروشگاهی بسته به نوع نیاز می تواند دارای سکوی باز یا بسته باشد.
اغلب تعبیه کردن یک بالابر فروشگاهی در فضای موجود بسیار راحت است. به عنوان مثال : ایجاد بالابر در یک فضای باز و یا قرار دادن بالابر در مرکز پلکان و یا در مجاورت دیوارهای بیرونی ساختمان فروشگاه . در فروشگاه ها و مگامال هایی که از بالابر به صورت عمومی استفاده می شود می بایست از بالابر با سکوی بسته یا بالابر دارای کابین استفاده نمود.
بالابر های فروشگاهی بسته به نوع آنها می توانند بیش از یک نفر و یا بارهایی با ظرفیت های متفاوت را در بین طبقات جابه جا کنند .

تماس با واحد فروش

تهران، اتوبان آزادگان، احمدآباد مستوفی، بلوار ابوالقاسم، خیابان صنوبر سوم، خیابان سیزده آبان، پلاک 22و24