مکانیزم بالابر آکاردئونی

سکوي بالابر آکاردئونی با طيف گسترده اي ، سکوي اصلي ، مکانيزم بالابر و پايين از سه قسمت تشکيل شده است. بلند کردن از بالابر پايين تا بلند ، پستهاي قيچي و طرح سيلندر هيدروليک چند منظوره ، به روش متحرک داراي کشش ، خود محور ، تقويت کننده و غيره است. مکانيزم بالابر آکاردئونی یا همان بالابر قیچی و طرح سيلندر با بلند کردن ارتفاع. اين مقاله درمورد يک نرم افزار مبتني بر طراحي 3D Pro / E با پلت فرم بالابر قيچي با ارتفاع 8 متر است که ابعاد کامل پلت فرم را با 900mm200 18 1800 مي دهد. يک بار از ويژگي هاي بارگذاري شده به طوري که کل سکو را مي توان با دو جفت قيچي تنظيم کرد ، به محصولات مشابه اشاره دارد. اين پلتفرم به گونه اي طراحي شده است که درهاي تاشو دور شود ، تا فضاي بيشتري را براي ذخيره سازي راحت صرفه جويي کند. سکوي آسانسور از يک درايور هيدروليک استفاده مي کند ، که هموار ، پايدار و فاکتورهاي صحت نسبتاً زياد است.

 

 

سکوي آسانسور قيچي با طيف گسترده اي ، سکوي اصلي ، مکانيزم بالابر و قسمت زيرين از سه راه تشکيل شده است. بلند کردن از بالابر پايين تا بلند ، پستهاي قيچي و چيدمان سيلندر هيدروليک چند منظوره ، شتاب گيري راه حرکتي ، پيشرانه ، تقويت کننده و غيره. مکانيزم بالابر قيچي شماره قيچي پست و طرح سيلندر با بلند کردن ارتفاع. اين مقاله در مورد يک نرم افزار مبتني بر طراحي 3D Pro / E با پلت فرم بالابر قيچي با ارتفاع 8 متر است که با ابعاد 900 2 1800 ابعاد کل پلتفرم را ارائه مي دهد. بارگذاري از ويژگي هاي به طوري که کل سيستم عامل را مي توان با دوقلو قيچي تنظيم کرد ، به محصولات مشابه اشاره دارد. اين پلتفرم به گونه اي طراحي شده است که درهاي تاشو را دور مي کند ، تا فضاي بيشتري را براي ذخيره سازي اجباري ذخيره کند. سکوي آسانسور از يک درايور هيدروليک استفاده مي کند ، که هموار ، پايدار و فاکتورهاي دقت نسبتاً زياد کار مي کند.

سکوي بالابر آکاردئونی يکي از تجهيزات بالابري عمودي است که با فضاي گسترده و قابل توجهي مي توان از آن در فضاي باز يا فضاي باز استفاده کرد. مي توان از آن در صنايع مکانيکي ، خطوط توليد اتوماتيک ، زيرزمين ها و خطوط توزيع فيزيکي و غيره استفاده کرد. به منظور تحقق هر چه بيشتر استفاده از موارد استفاده ، بايد از سکوي بالابر قيچي ، قابليت بارگيري بيشتر و بالاتر ، سرعت حرکت سريعتر و سريعتر و شروع و متوقف کردن هرچه بيشتر اين سکوي استفاده شود. سيستم عامل ، که ويژگي هاي خاص آن بر عملکرد کل تجهيزات بطور مستقيم تأثير مي گذارد.

شکل مهم براي طراحي اين سکو ، رفع ابعاد ساختار محورهاي اصلي مانند پستهاي قيچي ، ماشين پايين و سکوي فوقاني ، قطعات کنترل هيدروليک و سيلندر هيدروليک رانندگي است. انواع مختلفي از ساخت و سازها براي سکوي بالابر وجود دارد اما بخشهاي اصلي سکوي بالابر ثابت معمولاً سکوي فوقاني ، پستهاي قيچي و ماشين پايين هستند. تعداد بازوهای قيچي و موقعيت سيلندرهاي هيدروليک حتي مجموعه هاي مختلفي نيز دارند که تعيين مي کند ارتفاع بلند کردن سکو. در اين مقاله به ارتفاع 8 متر براي بلند کردن سکو مي پردازيم. در حدود 1800-900mm2 مناطق براي بلند کردن سکوي بالا به اندازه کافي داده مي شود و قابليت بارگذاري بزرگتر نيز بدست مي آيد. براي حرکت پايين اتومبيل ، سه حالت وجود دارد که مي تواند در کشيدن ، دويدن اتوماتيک و کمک به زور حرکت کند. کل اين پلتفرم به گونه اي طراحي شده است که داراي يک جفت مکانيزم قيچي باشد که براي دو قسمت بصورت متقارن روي ماشين پايين قرار داده شده است. هر مکانيزم قيچي براي تحقق نياز به ارتفاع داراي چهار صندلي مخصوص استفاده از اتاق است. با استفاده از نرم افزار شبيه سازي سه بعد Pro / E ، طراحي مکانيزم و شبيه سازي در مورد کمبود سکوي بالابر آکاردئونی درست مانند ساختارهايي که به سمت بالا ترسيم شده اند ، قابل انجام است. مدل سازي سه بعدي کامپوننت ها ، مونتاژ شبيه سازي شده و شبيه سازي سازوکار هرچند که از نرم افزار اکسترود شده استفاده مي شود. در طي اين شبيه سازي ها ، مي توان بررسي کنيد که تداخل بين اجزاء به صورت دقيق انجام شود ، همچنين مي توان از مشکلات احتمالي جلوگيري کرد ، که مي تواند پيشرفت کند که مکانيسم طراحي شده ما اطمينان داشته باشد.

تماس با واحد فروش

phone-contact 021-53806  
mail-contact Info@borjbalabar.com
navi-contact

تهران، اتوبان آزادگان، احمدآباد مستوفی، بلوار ابوالقاسم، خیابان صنوبر سوم، خیابان سیزده آبان، پلاک 22و24